Ustawienia Systemowe-Rodowe to praca z UKRYTYMI DYNAMIKAMI

Ustawienia Systemowe-Rodowe to praca z UKRYTYMI DYNAMIKAMI. I to najczęściej nieuświadomionymi, choć obecnymi w naszym życiu. To nimi kierujemy się podejmując swoje ważne decyzje życiowe. Decyzje, które możemy rozpoznać dopiero po skutkach: po sukcesach lub problemach w swoim życiu, po jego jakości, stanie zdrowia, związkach partnerskich, relacjach z innymi: w rodzinie, w pracy, z przyjaciółmi, po sytuacji zawodowej i materialnej. Dynamiki te są niejako naszym zapotrzebowaniem, które kierujemy do świata i ludzi, aby móc przeżywać konkretne sytuacje i emocje. W ukrytych dynamikach znajdziesz również to co skrzętnie wypierasz i odrzucasz, bo to wszystko nie tylko wraca ale z czasem wręcz napiera poprzez sytuacje i ludzi, z którymi masz kontakt: tych bliskich jak partner, dziecko, rodzic, teść ale i tych dalszych np. z kolegów z pracy, szkolny nauczyciel dziecka ale nawet tych przypadkowo spotkanych: sprzedawca w sklepie, urzędnik w okienku, współpasażer w autobusie. Ludzie się do ciebie odnoszą życzliwie, są opryskliwi czy wręcz klną pod twoim adresem z byle powodu, unikają, wyłudzają, cisną, oszukują? Przyjrzyj się a już masz podpowiedź czy żyjesz w harmonii i w zgodzie z samym sobą.
W ruchu tej ukrytej dynamiki odrzucamy swoje własne szczęście, rezygnujemy z miłości lub pieniędzy a czasami tracimy zdrowie, a czasami jesteśmy gotowi stracić i życie. Jak to? Przecież często zarzekamy się, że chcemy dla siebie długiego, szczęśliwego życia na bogato? Wygląda na to, że jedno mówimy a drugie robimy, nawet ze szkodą dla siebie.
Czas zadać sobie pytania o przyczynę, źródło swojej obecnej sytuacji.
Skąd u mnie taka właśnie determinacja, że przeżywam… (nieustającą złość do każdego, nawet najbardziej ukochanej osoby, żywą nienawiść do byłego partnera choć minęło już 10 lat od rozstania, zdradę, odrzucenie, poniżenie, smutek, ból, stratę, bezsilność, wykorzystywanie , zwolnienie z pracy…)? O co mi w tym naprawdę chodzi? Dlaczego powtarzam te same sytuacje i emocje? Spotykam wciąż „takich samych” partnerów, szefów, znajomych? Jaki mam wpływ na to co się dzieje w moim życiu? Co tutaj jest możliwe i wzmacniające?

Tematem do pracy własnej podczas warsztatu Ustawień Systemowych-Rodowych może być każdy problem, który chcesz rozwiązać lub aspekt, który zamierzasz rozwijać w swoim życiu. A więc możesz pracować nad:
  • zmianą jakości swoich związków z partnerem lub partnerką, również wtedy, gdy twoje związki są krótkie i przelotne, brakuje w nich bliskości lub spełnienia lub w ogóle trudno ci poznać kogoś, z kim mógłbyś się związać i zbliżyć, partner lub partnerka 
  • zmianą jakości relacji biznesowych ze wspólnikami, kontrahentami, podwykonawcami, pracownikami, klientami, gdy chcesz rozwijać firmę i działalność lub pojawiły się problemy, którymi nie udało się rozwiązać klasycznymi metodami (np. narastający konflikt między wspólnikami, odpływ klientów, trudności w uzyskaniu zapłaty za wykonaną usługę, nadmierna rotacja pracowników, wybór pracownika najbardziej kompatybilnego z energią firmy 
  • zmianą relacji z rodzeństwem i bliższymi lub dalszymi krewnymi, gdy pojawiają się kłótnie, rosną wzajemne pretensje i żale, zanika kontakt
  • zmianą jakości wykonywanej pracy, np. jeśli brakuje ci zadowolenia z tego co robisz, masz ograniczone możliwości rozwoju zawodowego, doświadczasz napięć i konfliktów, praca pochłania energię, uwagę i czas oraz taką część twojego życia, że nie ma w nim miejsca na cokolwiek innego, również na inne osoby w twoim życiu (partner, partnerka, dzieci, przyjaciele)
  • poprawą własnej sytuacji finansowej, również w ramach prowadzonej przez siebie firmy i działalności gospodarczej
  • znalezieniem rozwiązania w zaistniałym konflikcie pomiędzy tobą a np. rodzicami, teściami, dziećmi, szefem, kolegami z pracy, przyjacielem
  • poprawą stanu zdrowia fizycznego i emocjonalnego (pracujemy z wszystkimi chorobami, również tam, gdzie jest trudność w ich zdiagnozowaniu oraz tym co stoi za kontuzją, wypadkiem, operacją).

Podczas warsztatu pojawiają się i odpowiedzi i możliwe rozwiązania problemu. Już sama świadomość dynamiki i tego co z nią było obecne, ma moc uzdrawiającą. Dynamika wygasza swoją energię a wraz z tym zmienia się nasze zapotrzebowanie wysyłane do świata i ludzi. Wtedy również zmienia się nasze życie. Konflikty tracą w swoim napięciu, łatwiej znaleźć porozumienie, z jednymi drogi nam się rozchodzą, z innymi schodzą, z obecnym partnerem ponownie zaczynamy czuć „chemię”, zaczynamy się inaczej odnosić do siebie lub poznajemy kobietę lub mężczyznę, z którymi się dogadujemy, pojawiają się nowe pomysły i szanse na zarabianie pieniędzy czy zmianę pracy.

To jest ten fenomen Ustawień Systemowych-Rodowych.

A jak powstają dynamiki i dlaczego tak na nas wpływają to już przeczytasz w kolejnym wpisie. Zapraszamy.

Adam Muzyka i Małgorzata IRI Jakubowska
MADARY AM www.madaryam.pl


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat metody Ustawień Systemowych Rodowych oraz ukrytych dynamik? 
Skorzystaj z telefonicznych BEZPŁATNYCH KONSULTACJI lub czytaj wpisy na naszym BLOGU. Pytaj o samą metodę, ukryte dynamiki i ich wpływ, zależności i powiązania naszej postawy na sytuacje, których doświadczamy czy wreszcie o dynamiki, które są obecne w sytuacji, której obecnie jesteś. 

Warsztaty: Ustawienia Systemowe-Rodowe/ warsztat OTWARTY/ tematyka dowolna
warsztaty cykliczne
Miejsce: Gdynia, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Katowice, Góra Kalwaria, Wrocław
Organizator: MADARY AM Adam Muzyka www.madaryam.plCena:


  • 450 zł - udział z pracą własną tj. USTAWIENIEM (wgląd w problem, poznanie dynamiki ukrytej w danej sprawie, rozwiązanie uzdrawiające sytuację)
  • 120 zł - udział z pracą własną FLESZ (wgląd w problem, poznanie dynamiki ukrytej w danej sprawie)
  • 30 zł - udział jako Reprezentant – OBSERWATOR


Kontakt i zapisy:
Email: madaryam@madaryam.pl
Telefon: +48 781 126 388 Adam Muzyka
Telefon: +48 607 700 712 Małgorzata IRI Jakubowska 

Najbliższy warsztat: USTAWIENIA SYSTEMOWE-RODOWE 17 lutego 2018 Bydgoszcz 

Zdjęcie użytkownika MADARY AM.

Kliknij w zdjęcie i przejdź do wydarzenia.

Pełną informację o warsztatach znajdziesz na stronie MADARY AM www.madaryam.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KIM JESTEM? A może JAKI JESTEM? co określa moją autentyczność i daje wolność

Zagłada kwiatów trwa - jesteś sprawcą.

CIEKAWOŚĆ i WGLĄD Bert Hellinger